پاپی

خوراک اختصاصی توله‌سگ‌ها با توجه به اهميت تغذيه‌ آنها بعد از سپری‌شدن دوره‌ شیرخواری تولید شده تا موجب کاهش حساسیت‌های گوارشی و هم‌چنين افزايش سازگاری آنها به تغييرات جیره ‌شود. در توليد اين محصول، توجه ویژه‌ای به میزان اسید‌های چرب امگا 3 و 6، رشد و هم‌چنين سلامت کامل دندان‌ها ‌شده‌است.

جونیور خوراک خشک سگ‌های جوان نژاد‌ کوچک و خیلی کوچک

اين ترکيب خوراکی به صورت ویژه و کامل برای سگ‌های جوان تولید شده که حاوی اسید‌های آمينه، ويتامين‌ها و مواد معدنی مورد نیاز آنها است. دانه کتان به‌عنوان منبع غنی از اسید‌های چرب امگا 3 و 6، علاوه بر حفظ سلامت پوست و درخشش مو، به‌واسطه اثر ضدالتهابی، منجر به کاهش واکنش‌های حساسیت‌زا می‌شود. در توليد اين محصول به سلامت دندان‌ها، پوست و مو، سیستم ايمنی، رشد اسکلتی، تثبیت فلور دستگاه گوارش توجه ویژه‌ای شده‌است.

ادالت خوراک خشک سگ‌های بالغ نژاد متوسط و بزرگ

در اين ترکيب خوراکی، ضمن تأمين اسید‌های چرب ضروری، اسید‌های آمينه، ويتامين‌ها و مواد معدنی موردنیاز حيوان، به بهبود عملکرد سیستم قلبی- عروقی و دستگاه گوارش، خوش‌خوراکی جيره، کنترل وزن، سلامت غضروف‌ها و استخوان‌ها توجه ویژه‌ای شده‌است. استفاده از کندرویتين سولفات و گلوکزآمين موجب کاهش بروز ناهنجاری‌های اسکلتی و هم‌چنين استفاده از دانه کتان، روغن ماهی و منابع سرشار از اسید‌های چرب امگا 3 و 6، DHA و EPA موجب کاهش مشکلات قلبی و عروقی رایج در اين حيوانات می‌شود.

جونیور خوراک خشک سگ‌های جوان نژاد‌ متوسط و بزرگ

اين ترکيب خوراکی به صورت ویژه و کامل برای سگ‌های جوان نژاد‌های متوسط و بزرگ توليد‌شده‌است که حاوی اسید‌های آمينه، ویتامين‌ها و مواد معدنی مورد نیاز برای آنها می‌باشد. دانه کتان به‌عنوان منبع غنی از اسید‌های چرب امگا 3 و امگا 6، علاوه بر حفظ سلامت پوست و درخشش مو به‌واسطه‌ی اثر ضد‌التهابی، منجر به کاهش واکنش‌های حساسیت‌زا در حيوان می‌گردد.

ادالت خوراک خشک سگ‌های بالغ نژاد کوچک و خیلی کوچک

در اين ترکيب خوراکی، ضمن تأمين مواد مغذی مانند اسید‌های آمينه، اسید‌های چرب ضروری، ویتامين‌ها و مواد معدنی مورد نياز جهت رشد و سلامت حيوان، به کنترل وزن، بهبود عملکرد فلور دستگاه گوارش، حساسیت‌های غذایی و تقويت سيستم ايمنی توجه ویژه‌ای شده‌است.

در اين ترکيب خوراکی، توجه ویژه‌ای به کاهش تشکيل رسوب دندان، تناسب آرواره‌ها با اندازه‌ی خوراک، استحکام سیستم اسکلتی و سلامت پوست و مو شده‌است.